HAKKINDA

KeydoBot Nedir?

Yenilenen İddaa'da oranlar sürekli güncelleniyor. Oranları ve maçları sürekli takip etmek bi hayli zorlaştı. Keydobot takip etme işini otomatiğe bağlamak ve bilgisayar gücünü kullanmak amacıyla kurulmuş bahis asistanıdır.

Value Oran Nedir?

Kelime karşılığı değerli orandır. İddaa'nın açtığı oran Yurt dışından fazla ise buna Value Oran denir.

Value Oranlardan Anında Nasıl Haberdar Olabilirim?

Üye olup , telegram adresinizi kaydettiğiniz zaman value maçlardan anında haberdar olabilirsiniz.Telegram Whatsapp benzeri ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

Oran Düşüşleri

Bir maç bültene girdiği anda tüm oranları hafızasında tutar ve oran her değiştiğinde karşılaştırır.Yüksek bir düşüş olduğunda alarm verir.Sizin belirttiğiniz şekilde düşmüşse örneğin ben sadece %50 üstü düşüşlerde bildirim almak istiyorum diye ayarlarsanız size ona göre mesaj atar.

Başka Neler Olucak?

Arada bir girip şu maç açılmışmı diye kontrol ediyor musunuz? Yeni tenis maçı eklenmiş mi ? Yeni basketbol karşılaşması açılmış mı? Artık bunları takip etmenize gerek kalmıcak, sizin yerinize herşeyi biz kontrol edicez.Örneğin "Galatasaray - Fenerbahçe" karşılaşması bültene girdiği an bildirim gönder seçeneği olucak ve dahası bültene girdiğinde ama oranları şu belirttiğim şekilde olursa bildirim gelsin derseniz tabi ki onu da yaparız.

Neden Telegram?

Telegram hızlı,güvenilir ve takip edilemez olduğundan Telegramı tercih ettik.

<

Bizimle iletişime geçmek için info@keydobot.com
168

Toplam Üye Sayısı

66

Telegramını Kaydeden Üye Sayısı


Bizi Desteklemek İçin